Apie mus

Apie mus

Pasirinkite mus

Ar pagalvojus apie atostogas, kurių metu tobulai pailsėtumėte, juntate per kūną pereinantį malonų šiurpuliuką? O jei dar ir jų planavimas nekelia rūpesčių, tuomet išvis – rojus. Kelionių agentūra Atostogauti.lt pasirūpins viskuo tam, kad Jūsų kelionė būtų lengva, maloni ir turininga!

Mes daugiau nei 20 metų gyvename kelionėmis ir siekiame, kad visi mūsų klientai patirtų kelionių malonumą. Nesuskaičiuojama galybė kelionių patirčių ir įgyvendintų klientų poreikių padės Jūsų norus paversti realybe. Rūpinamės kiekvienu keliautoju individualiai, tad gausite:

 • Checkmark
  pagal Jūsų poreikius parinktus skrydžio bilietus
 • Checkmark
  apgyvendinimo, automobilio nuomos, draudimo paslaugas
 • Checkmark
  ekspertiškus patarimus
 • Checkmark
  gerąja praktika paremtus nuoširdžius patarimus

Nuo rekomendacijų, ką verta pasiimti į lagaminą, iki vietos kontaktų, kur galima patirti skaniausios atostogų vakarienės malonumą. Pasirūpinsime automobilio parkavimo Lietuvos oro uostuose paslauga ir kitais galimais rūpesčiais, dar užbėgdami jiems už akių – nesvarbu, planuojate trumpą pabėgimą, ilgas saulėtas atostogas ar verslo kelionę. Per atostogas galva turi suktis nuo malonumų, o ne nuo persekiojančių rūpesčių!

Po vienu kelionių agentūros Atostogauti.lt skėčiu pateikiami visų Lietuvoje veikiančių kelionių organizatorių pasiūlymai.

Quote
Gyvename, kad keliautume ir keliautų mūsų klientai!

Dirbame su šiais kelionių organizatoriais:

Teztour
itaka
Novaturas
Coral travel
Join UP
Gjensidige
Adc parking
Unipark

Pelnyti apdovanojimai ir įvertinimai:

atostogauti.lt
atostogauti.lt
atostogauti.lt