Pažintinė kelionė Maltoje – Viduržemio jūros princesė

Vieta
Malta, Valeta, Mdina, Mosta ir kt.

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

  Įskaičiuota
 • įskaičiuota
  Skrydžiai: Vilnius - Malta - Vilnius (gali būti su persėdimu), rankinis ir registruotas bagažas
 • įskaičiuota
  Apgyvendinimas: 7 nakvynės*** viešbutyje
 • įskaičiuota
  Maitinimas: 7 pusryčiai
 • įskaičiuota
  Pervežimai autobusu vietoje
 • įskaičiuota
  Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos
  Neįskaičuota
 • neįskaičiuota
  Draudimas (galima įsigyti papildomai)
 • neįskaičiuota
  Privalomi mokesčiai vietoje: apie 0,5 EUR/asm./naktį, ne daugiau kaip 5 EUR asmeniui už viešnagę (mokestis imamas registruojantis viešbutyje), kruizas po Maltos uostus, įėjimo mokesčiai ir vietinis gidas: 125 EUR
 • neįskaičiuota
  Neprivalomi (pasirenkami) mokesčiai: Gozo salos ekskursija: 58 EUR, pietinė Maltos dalis: 40 EUR, maltietiškas vakaras: 55 EUR

Viešbutis

Kelionės vieta
Malta, Valeta, Mdina, Mosta ir kt.

Aprašymas

Valeta • Mdina • Mosta • Gozo sala • Viktorija (Ir-Rabatas) • Bormla (Kospikua) • Birgu (Vitorioza) • Isla (Senglėja) • Slima

Nuotykių kupina savaitė nuostabioje saloje! Ši ekskursija – puikus įdomiausių Maltos lankytinų vietų ir poilsio derinys. Ekskursijos vyksta ramiu tempiu, visos nakvynės suplanuotos viename viešbutyje. Maršrutas apima 5000 metų egzistuojančią istoriją, ir nuostabius salos vaizdus. Laisvas dienas galima panaudoti ramiam poilsiui arba dalyvauti įdomioje pasirenkamojoje programoje.

Pasiūlymo privalumai

 • 7 nakvynės viename viešbutyje
 • Puikus ekskursijų ir laisvo laiko balansas
 • Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktos vietos
 • Panoraminis kruizas
 • Neskubus ekskursinės programos tempas

1. DIENA.
Dalyvių susitikimas Vilniaus oro uoste. Skrydis į Maltą. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.

2 DIENA. MDINA – MOSTA
Pusryčiai. Išvyka į MDINĄ – Maltos salos pirmąją sostinę. Salos centre įsikūręs nedidelis ir ramus miestelis turi savo turtingą ir gražią istoriją. Siauros, vingiuotos gatvelės dar mena arabų laikus. Pasivaikščiojimas viduramžiškų gatvelių labirintu, nukels į paslaptinguosius salos laikus. Čia nėra eismo, laikas teka tingiai, beveik tokiu pat ritmu kaip prieš šimtus metų. Apsilankymas Šv. Pauliaus katakombose. Grįždami atgal sustosime MOSTOS mieste – jame stovi neoklasicistinė Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų rotonda. Individuali ekskursija po bažnyčią. Bažnyčios viduje yra 1942 m. balandžio 9 d. vokiečių numestos bombos kopija. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė.

3 DIENA. GOZO SALA
Pusryčiai. Laisvas laikas savarankiškoms ekskursijoms arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): visos dienos ekskursija į GOZO salą. Keltas į Gozo salą plaukia tik apie 30 minučių. Mažesniąja Maltos seserimi tituluojama Gozo sala, stebina savo pasakiškais kraštovaizdžiais, todėl nenuostabu, kodėl būtent šioje saloje Odisėjas praleido net septynerius metus. Panoraminė kelionė po salą – puiki proga pasigrožėti vietiniais kaimeliais ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Apsilankymas į UNESCO sąrašą įtrauktame senovės šventyklų komplekse DŽGANTIJA. Kelionė į salos sostinę Viktoriją (anksčiau vadintą Ir-Rabatu). Mieste dominuoja citadelės pastatai, nuo kurių atsiveria įspūdinga miesto ir salos panorama. Laikas pietums. Keliaujame į apžvalgos aikštelę ant Kalipsės olos, jei liks laiko, apsilankysime gražioje Ramlos įlankoje. Kelionė į apžvalgos aikštelę netoli DVEIROS, kurioje galėsite pasigrožėti įvairiais uolų dariniais, kuriuos per tūkstančius metų kalkakmenyje išraižė jūra. Sugrįžtame į viešbutį, nakvynė.

4 DIENA. WIED IŻ-ŻURRIEQ – MARSAŠLOKAS
Pusryčiai. Laisvas laikas arba dalyvavimas pasirenkamojoje ekskursijoje (už papildomą mokestį). Kelionė į pietinę Maltos dalį. Apsilankymas WIED IŻ-ŻURRIEQ kaime, garsėjančiame įstabiais vaizdais į netoliese esančią Filflos salą. Kelionė į vaizdingą žvejų kaimą MARSAŠLOKĄ, kurio krantinėje galėsite pamatyti tradicines trispalves maltiečių valtis – „luzzu“. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

5 DIENA. VALETA – BORMLA (KOSPIKUA) – BIRGU (VITORIOZA) – ISLA (SENGLĖJA)
Pusryčiai. Pervežimas į salos sostinę VALETĄ. Miestas iki šių dienų išlaikė savo unikalų charakterį. Jame dominuoja architektūra ir pastatai iš to laikotarpio, kai sala priklausė Maltos riterių ordinui. Visas Valetos miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiojimas po miestą: Valdovų rūmai ir Šv. Jurgio aikštė, uostas, iš kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, Baraka sodai. Apsilankymas Šv. Jono katedroje, kurioje galėsite pasigrožėti Caravaggio šedevru „Šv. Jono Krikštytojo galvos nukirtimas“. Laisvas laikas. Toliau programoje – kelionė į tris uostamiesčius, kuriuose iš pradžių apsigyveno į salą atvykę kalavijuočiai. Apsilankymas įtvirtintame BORMLA (KOSPIKUA) uoste, po to pasivaikščiojimas siauromis BIRGU (VITORIOZA) gatvelėmis, o dienos pabaigoje pasieksime ISLĄ (SENGLĖJĄ), garsėjančią turkų invazijos atmušimu. Laisvas laikas pasigrožėti įspūdinga salos panorama. Sugrįžtama į viešbutį, nakvynė.

6 DIENA. KRUIZAS – SLIMA
Pusryčiai. Pervežimas į prieplauką SLIMOS mieste. Kruizas (~1,5 val.) po pagrindinius Maltos uostus. Apsilankymas žavingose įlankose ir daugybėje prieplaukų, kuriose švartuojasi modernios jachtos. Puiki proga įamžinti nuostabius Valetos ir Trijų miestų vaizdus iš jūros. Laisvas laikas pietums ir apsipirkimui Slimos centre, kuriame stovi garsioji promenada su daugybe parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė.

7 DIENA. MALTIETIŠKA NAKTIS
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vakare (už papildomą mokestį): kelionė į vietinę taverną ir maltietiška naktis. Vakaras prasidės skambant mandolinos garsams ir tradiciniam dainavimui. Tradicinių Maltos patiekalų vakarienė, kuriuos ruošia geriausi Maltos virtuvės šefai. Valgiaraštyje rasite užkandžių, rikotos raviolių, triušienos, keptos vyne ir česnakuose, „Bragjoli“ (jautienos su alyvuogėmis) ir nuostabių maltietiškų desertų. Prie vakarienės patiekiamas maltietiškas vynas, kava, arbata ir šaltieji gėrimai. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

8 DIENA.
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Pastabos:

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Skrydis gali būti su persėdimu

Į kainą neįskaičiuota
• Privalomi mokesčiai vietoje: apie 0,5 EUR/asm./naktį, ne daugiau kaip 5 EUR asmeniui už viešnagę (mokestis imamas registruojantis viešbutyje), kruizas po Maltos uostus, įėjimo mokesčiai ir vietinis gidas: 125 EUR
• Neprivalomi (pasirenkami) mokesčiai: Gozo salos ekskursija: 58 EUR, pietinė Maltos dalis: 40 EUR, maltietiškas vakaras: 55 EUR.

Rodyti daugiau
Rodyti

Kelionės rezervacija

Ieškoma geriausia kaina...

nuo

829

Kaina asmeniui