Pažintinė kelionė lėktuvu – savaitgalis Disneilende

Vieta
Prancūzija, Paryžius

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

  Įskaičiuota
 • įskaičiuota
  Skrydis Vilnius/Kaunas– Paryžius – Vilnius/Kaunas
 • įskaičiuota
  Rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)
 • įskaičiuota
  3 nakvynės 3* viešbučiuose
 • įskaičiuota
  Maitinimas – 3 pusryčiai
 • įskaičiuota
  Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos
 • įskaičiuota
  Ekskursinė programa
 • įskaičiuota
  Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • įskaičiuota
  Kelionės dokumentų sutvarkymas
  Neįskaičuota
 • neįskaičiuota
  Draudimas (galima įsigyti papildomai)
 • neįskaičiuota
  (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats apie 130 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • neįskaičiuota
  Papildomos išlaidos: registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Aprašymas

Kelionės išskirtinumai

 • Savaitgalis Disneilende  – magiškoje pasakų herojų karalystėje 
 • Lankotės Cité des sciences et de l’industrie – muziejuje, kur galima viską liesti ir viską išbandyti! 
 • Mėgaujatės kino teatru, kurio pagrindiniai herojai –  Jūs patys!

1 diena

Skrydis: Vilnius/Kaunas – ParyžiusAtskridę į oro uostą, *vietiniu transportu vykstate į Paryžių. Apsistojate viešbutyje.

Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

2 diena

Pusryčiai.Vietiniu transportu vykstate į *Disneilendo pramogų parką. *DISNEILENDAS – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Grįžtate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Vietiniu transportu vykstate į *Cité des sciences et de l’industrie (Mokslo ir technikos miestelis), kuris yra Paryžiaus pakraštyje.Įsikūręs La Villette parke, kuris užima didžiulę teritoriją. Tai savotiškas muziejus, kur nėra lentelių „negalima liesti“. Kur, priešingai, galima liesti viską ir išbandyti, kas domina ir pasijausti tikru tyrinėtoju,susipažinti su šiuolaikinės technikos pasiekimais ir susimąstyti apie amžinai jaudinančias žmogų vandenyno ir kosmoso paslaptis.Penkiuose pastato aukštuose yra atskiros salės, skirtos matematikai, fizikai, garsui, vaizduotei, šviesai ir kt. Pagrindinio pastato pirmame aukšte yra „Cite des enfants“ (Vaikų miestelis): dvi didelės mokslo įdomybių aikštelės dviejų amžiaus grupių vaikams (2 – 7 metų ir nuo 5 – 12 metų). Čia vaikai praktiškai susipažįsta su mokslu ir technika, atlieka eksperimentus ir išvysta rezultatą.Čia vaikų laukia tai, ko tėvai ir mokytojai neleidžia daryti namuose. *Kinoteatras „Geode“ – didžiulis veidrodinis rutulys, kurio viduje įrengtas pusiau apskritas ekranas. Kai sėdi kino salėje, atrodo, kad pats esi kino filmo dalyvis. Miestelyje yra povandeninė valtis „Argonautas“, Planetariumas ir didelis gražus parkas su atrakcionais ir dviračių takeliais bei didžiulė vaikams skirta parduotuvė su knygomis, žaislais ir rinkiniais kūrybai. Vakare siūlome *plaukti laiveliu Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai.. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu išvykstate į oro uostą. Skrydis: Paryžius – Vilnius/Kaunas.

Pastabos

Informacija vasaros sezonui:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats apie 130 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės rezervacija

Top kaina!
Kelionės data
Kelionės data2023-04-06 -2023-04-09
Maitinimo tipas
Maitinimo tipasPusryčiai
567
Kaina asmeniui
Dėmesio! Nurodyta kaina asmeniui, keliaujant ir apsistojant dviese, dviviečiame kambaryje.