Pažintinė vasaros kelionė lėktuvu į Paryžių

Vieta
Prancūzija, Paryžius

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

  Įskaičiuota
 • įskaičiuota
  Skrydis į Paryžių
 • įskaičiuota
  3 nakvynės **/*** viešbutyje Paryžiaus centre
 • įskaičiuota
  Maitinimas: 3 pusryčiai
 • įskaičiuota
  Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
 • įskaičiuota
  Kelionės vadovo paslaugos
  Neįskaičuota
 • neįskaičiuota
  Draudimas (galima įsigyti papildomai)
 • neįskaičiuota
  Įėjimo bilietai, kruizas Senos upe, viešojo transporto bilietai ir turistinis mokestis: apie 125 EUR
 • neįskaičiuota
  Pasirodymas ir 1/2 butelio šampano kabarete „Moulin Rouge“: sekmadienis-ketvirtadienis: apie 120 EUR, penktadienis ir šeštadienis: apie 130 EUR
 • neįskaičiuota
  Vakarienė restorane apie 40 EUR
 • neįskaičiuota
  Transportas po Paryžių viešuoju transportu

Aprašymas

Kelionė į Paryžių, puiki idėja! Puiki proga bent kelioms dienoms įsilieti į menininkų miesto, mados pasaulio, galerijų ir daugybės madingų barų bei kavinių gyvenimo ritmą. Po intensyvių ekskursijų verta pasinaudoti galimybe praleisti vakarą garsiajame Paryžiaus kabarete. Kruizas Senos upe, kurio metu galima mėgautis nuostabiais ir romantiškais vaizdais, vietos, kur buvo kuriama Europos istorija, ir žymiausius praeities laikų žmones menantys istoriniai paminklai leidžia pajusti nepakartojamą miesto atmosferą.

Pasiūlymo privalumai

 • Kruizas Senos upe
 • Svarbiausi Paryžiaus istorijos paminklai
 • Vietinių ekskursijų programoje vakaras „Mulen Ružo“ kabarete

1 DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Paryžių. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas ir nakvynė.

2 DIENA.
Pusryčiai. Kruizas Senos upe. Po to pakilimas į Eifelio bokštą, laikomą Paryžiaus simboliu. Kelionė metro į Monmartrą. Apsilankymas Švč. Jėzaus Širdies bazilikoje, pastatytoje ant Monmartro kalvos viršūnės, Place du Tertre – viename vaizdingiausių Paryžiaus kampelių. Pasivaikščiojimas rue des Saules, kur yra legendinė Paryžiaus bohemos susitikimo vieta – „Au Lapin Agile“, per Pigalio aikštę iki Blanche aikštės su garsiuoju „Moulin Rouge“ kabaretu. Neprivalomas vakaras kabarete „Moulin Rouge“ (už papildomą mokestį vietoje). Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

3 DIENA.
Ankstyvi pusryčiai.  Kelionė metro į Île de la Cité, seniausią miesto dalį. Čia galima apžiūrėti Teisingumo rūmus ir Konsjeržeri.  Po to apsilankymas Šv. Severino bažnyčioje. Pasivaikščiojimas po Lotynų kvartalą: Paryžiaus Sorbonos universitetas, apsilankymas Panteone – Viktoro Hugo, Marijos Sklodovskos-Kiuri, Voltero ir daugelio kitų garsenybių amžinojo poilsio vieta, judrusis Saint-Michel bulvaras, Liuksemburgo sodai, Sen Žermeno bulvaras su kavinėmis, restoranais, butikais ir antikvariatais. Apsilankymas d‘Orsay muziejuje, apžiūrint XIX amžiaus antrosios pusės ir XX amžiaus pradžios meno kūrinius. Čia sukauptų garsių kūrinių skaičius yra įspūdingas. Monet, Manet, van Gogh, Renoir ir Pissarra tapyba pritraukia turistus iš viso pasaulio. Neprivaloma (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė su gyva muzika restorane Lotynų arba Operos kvartale. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4 DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Bagažas paliekamas viešbučio saugykloje. Kelionė metro į Šarlio de Golio aikštę. Toliau galima grožėtis Triumfo arka – Prancūzijos simboliu, Eliziejaus Laukų prospektu, taip pat Santarvės aikšte su marmuriniu obelisku ir aštuoniomis moterų statulomis, simbolizuojančiomis didžiausius Prancūzijos miestus. Grįžimas į viešbutį, bagažo atsiėmimas. Vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

*Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos

Kelionės rezervacija

Top kaina!
Kelionės data
Kelionės data2022-06-25 -2022-06-28
Maitinimo tipas
Maitinimo tipasPusryčiai
479
Kaina asmeniui
Dėmesio! Nurodyta kaina asmeniui, keliaujant ir apsistojant dviese, dviviečiame kambaryje.